12 Haziran 2019

Elementor #270

Yerinde Yazılım Ve Bilgisayar Servisi
İhtiyacınıza Yönelik Kaliteli ve Uygun Fiyatlı vede Sizin Yerinizde Hizmet Almak istiyorsanız Bana Ulaşabilirsiniz
Yerinde Notebook Tamiri
Sizi Kendi Yerimize Beklemiyoruz. Biz Sizin Yerine geliyoruz.
Network Ve Sunucu Kurulumları
Size ve İşletmenize Uygun Sunucu ve Network Kurulumları
Kurumsal Web Site Tasarımları
Hızlı ve Dinamik Bir Web Sitesi Hayaledin Sizin İçin Tasarımı olan Bir Web Siteniz olsun Üstelik Respsonsive Uyumlu Yani Mobil ve Tablet Uymlu Olsun
previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

PC YERİNDE SERVİS NEDİR

“PC YERİNDE SERVİS tamamen bilişim konusunda kendini adamış profesyonelden oluşur. Çalışma şeklim sorumluluk almak üzerinedir. Yapabileceğim işlerin tamamını üstlenir, yerine getirir ve raporlarım. Yapılması bilgimizi ya da yeteneklerimizi aşan işleri ihtiyaca en uygun şekilde üreten profesyonellerle çalışırım, Üstelik her ihtiyacınızı kesin olarak giderebilen bu ekibin sadece kullandığınız kadar zamanını ödeyerek kaliteli hizmete ekonomik olarak ulaşmış olursunuz Siz Bilişim Konusunda Zaman Kaybetmezsiniz”

Evde Veya Ofisinizde Bilgisayar Servisi

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. PCYERİNDE SERVİS’in Ankarada bilgisayar tamir serivis uzmanlarının sizin evnize veya iş yerinize gelmesini sağlamak için, bilgisayar sisteminizi sökmek ve onu PCYERİNDE SERVİS tamir merkezine getirmek yerine ve zaman harcamak yerine! Bilgisayar sorunları ortaya çıktığında  yardım etmek için bekliyoruz. Sorunlarınızı (Evnizde Veya iş yerinizde Bilgisayar Hizmeti) çözeceğim ve Bilgisayrinizin en iyi şekilde çalıştığından emin olacağım.

Memnuniyetinize yatırım yapıyoruz ve dürüst, ekonomik ve kişisel ilgi gösteriyoruz.Bilgisayarınızda yazılım veya donanım sorunları olsun, yeni bilgisayarlara ihtiyacınız var mı yoksa ağınızı yükseltmeniz gerekiyorsa, ekibimizdeki herkesin en son teknolojiler konusunda deneyimli ve bilgili olduğunu ve size yardımcı olmaya istekli olduğunu göreceksiniz.

İnternet bağlantınız varsa, bilgisayarınıza uzaktan bağlanabilirim. Bu, çok uzakta yaşadığınızda, tatildeyken veya hızlı bir şekilde bir şeye ihtiyacınız olduğunda uygundur. 

Tüm teknoloji satış ve destek ihtiyaçlarınız için bugün bize ulaşın!

http://www.pcyerindeservis.gen.tr/wp-content/uploads/2019/08/pc_yerindeservis.mp4

Ev veya ofis PC ve Notebook Onarımı

Ev tipi bilgisayar onarım servisindeki sabit oranımız, çoğu bilgisayar Servisi ve yazılımı probleminin tam teşhisi ve onarımını içerir. virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları,işletim sistemi sorunlarını düzeltebilir,ağ sorunlarınız çözebiliriz.
Üstelik bunları sizin yerinize gelerek yapabiliriz.


DAHA FAZLA

Ev veya ofis İçin Kurulum Paketleri

Yeni bir eviniz yada iş yeriniz mi var? İşe nasıl çıkacağını bulmaya çalışırken saatlerini harcamayın.ne olursa olsun
-yeni masaüstü bilgisayar sistemi, dizüstü bilgisayar, tablet, video kartı,kablosuz yönlendirici
,PCYERİNDE SERVİS onu bağlamanıza yardımcı olacaktır


DAHA FAZLA

Canlı uzaktan destek

Her bilgisayar problemi bir danışmana ihtiyaç duymaz – çoğu canlı uzaktan destekle kolayca ve hızlıca çözülebilir. ihracat teknisyenlerimiz bilgisayarınıza internet üzerinden bağlanabilir ve (izninizle) bilgisayarınızın ekranının kontrolünü paylaşabilir.
PCYERİNDE SERVİS’i ustaca izleyin ve bilgisayarınızın tekrar çalışmasını sağlayın!


DAHA FAZLA


Hızlı Destek İçin Bizi Aramalısınız!

0 533 607 66 83


Bozulan bilgisayarınız için bilgisayar servisi hizmetini hemen

almak için bizi arayınız.