Güvenilir Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

Uzun yıllardır hizmet vermiş olduğumum bilgisayar sektörü kapsamındaki başarılı çalışmalarım ile müşterilerimn beğenisini ve takdirini kazanmaktayım. Bilgisayar teknik servisi ve satış merkezi olarak varlık gösterdiğim sektörde, her türlü bilgisayar, notebook ve yedek parça ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı gidermek amacıyla elimden gelen çabayı sergilemekteyim.

Güvenilir Bilgisayar Teknik Servis İşlemleri

Çalışma hayatımın bilgi birikimi ve uzmanlığı sayesinde,Notebook tamiri ve bilgisayar ve parça onarımını büyük bir hassasiyetle ve güvenle sağlamaktayım. Yılların tecrübesi ve donanımı ışığında ve müşterilerimizin güveni ve desteğini arkama alarak, kendimi geliştirme yönündeki kararlılığımdan hiçbir zaman ödün vermemekteyim. Pek çok notebook ve tablet markasının ekran değişimi işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyim. Garanti süresi dahilinde olmayan tüm cihazların; ekran tamiri, fan temizliği, usb port değişimi, anakart tamiri ve ekran kartı tamiri ve benzeri çeşitli onarım gerektiren taleplerinize garanti vererek çözüm sağlamaktayım.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyatlar

En kaliteli parçalar ve tamir cihazları kullanılmak suretiyle gerçekleştirdiğimim onarım işlemleri ile cihazlarınızı ilk günkü sağlamlığına kavuşturarak sizlere teslim ederim.

Notebook ve tablet kullanımınız sırasında veri kaybına sebebiyet verecek herhangi bir sorun ile karşılaşmış olanların da içi rahat olsun. Sağladığımız veri kurtarma hizmetleri sayesinde, bilgisayarınız ve dosyalarınız her daim güvence altındadır.