YERİNDE BİLGİSAYAR  hizmerti verenüzerine hizmet veren kişilerin çoğunlukla kullandığı kanal internettir. İnternet üzerinden çeşitli yollarla iş kazanmak mümkündür elbette.

Armut.com ‘da 2011 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren ve kurulduğundan bu yana birçok yatırım ile pazarda ön plana çıkmış bir girişimdir. Bu site üzerinden iş kazanıp müşteriler elde ettiğim için pratikte de çalışan bir sistem olduğunu samimiyetle söyleyebilirim.

İyi yönlerinin yanında tabiiki şahsi kanaatim olarak geliştirilmesi gereken yönleri de mevcut mesela teklif verme bedelini ödeyen bir hizmet veren ile hizmet alan arasındaki iletişimin site üzerinden daha kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Ne yazık ki her işte olduğu gibi uyanık bazı hizmet verenler armut.com’un teklif verme sistemini kullanmadan direk hizmet almak isteyen kişiye ulaşmaya çalışmaktadır maalesef ki bazen bunu başarıp hakkı ile teklif verip iş kazanmak isteyen hizmet verenlerin hakkını yemektedirler.

Sonuç olarak, Türkiye’den böyle başarılı girişimlerin çıkıp iyi yerlere gelmesi ve gerçekte fayda sağlayan işleyen bir site haline gelmesi her açıdan sevindirici. Zaman içerisinde benim gibi birçok hizmet verenin de armut.com’dan faydalanacağını düşünüyorum.

Bana armut.com üzerinden ulaşmak isteyenler içinde aşağıda profil linkimi paylaştım. Tıklayıp profilimi inceleyebilirsiniz..

PC YERİNDE SERVİS Ankara Keçiören Bilgisayar ve Laptop Tamiri – Armut