Bilgisayar Teknik Servisi

PC YERİNDE Servisi Ankara  olarak Hizmet için buradayım. Evet, yaklaşık 12 yıl önce bu slogan ile başlamıştım Ankara’da bilgisayar tamiri işine. Yıl 2018 hala aynı anlayış ile ile yolumu devam ediyorum. Siz Ankara’lı müşterilerim için bilgisayar tamiri üzerine ilk günden beri sürekli bilgilerime bilgi katıp günümüzün teknolojisini takip edip sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tüm marka Laptop ve Bilgisayar tamirini Ankara genelinde bilgisayar servisi olarak gerçekleştirmekteyim.

Bilgisayar tamiri yapmakta olduğum markalar Acer  Asus  Dell Hp  Vaio  Toshiba Lenovo Monster Msi Laptoplar ve masa üstü bilgisayarlar Siz müşterilerime kurum olarak vermiş olduğum hizmetleri belirli başlıklar altında toplamak isterim.

Ankara Laptop Tamiri

Arızalı her marka laptop ve Bilgisayarların periyodik olarak bakımları, Gerek fan temizliği gerekse yazılım olarak güncellemeler ve hızlandırılması işlemini sizin yerinizde yapmaktayız, Donanımsal arızaları özellikle Anakart chipset ve Ekran kartı arızalarında uzmanlık derecesinde doğru teşhis ile arızalı parçanın tamirini kısa sürede yapmaktayım. Laptop Batarya ve Şarj Adptörlerinin satışı ile hizmetinizdeyim.

Laptop ve Bilgisayara Sıvı teması; Bu konusunda engin tecrübem ve gelişmiş analiz cihazlarımla korozyona uğramış kısımların tespitini ve tamirini yapaktayım, Dizüstü bilgisayarınızda oluşabilecek Harddisk arızalarında mevcut veri kurtarma donanımları ile bilgilerinizin geri getirilmesi ve yeni harddisk montajını yapmaktayım.

Bilgisayarın Düşme ve çarpmadan kaynaklanan ekran kırılması ve menteşe problemlerinde hızlı bir şekilde Notebook Ekran değişimi ve Notebook menteşe değişim işlemlerinin hızlıca tamamlamaktayım.

Ankara Notebook Tamiri

Pc yerinde servis Ankara merkezli Notebook tamiri olarak sadece dizüstü bilgisayarlara değil evinizdeki masaüstü bilgisayarlara da yerinde teknik servis hizmeti vermekteyim. Sabit kasalarınızda oluşabilecek her türlü donanım arızasının tespit ve tamirini aynı gün sonuçlandırmaktayım. Ekran kartı değişimi ram değişimi işlemci upgrade ve Windows kurulumu gibi hizmetleri sizlere sunmaktayım.